Odhlučnenie tepelných čerpadiel V súčasnej dobe sa vo veľkej miere používajú tepelné čerpadlá. Bohužiaľ aj cez všetky ich výborné vlastnosti, ako je napríklad úspora energie, je nutné riešiť zvýšený hluk, ktorý vydávajú a to pomocou odhlučnenia.Naša spoločnosť rieši odhlučnenie tepelných čerpadiel pomocou RS panelov.V našej širokej ponuke nájdete zostavenie a montáž protihlukových buniek, protihlukových zásten, protihlukových boxov, protihlukových krytov alebo protihlukových plotov.Realizujeme akustické úpravy a odhlučnenie.
ODHLUČNENIE TEPELNÝCH ČERPADIEL Sme špecialisti na odhlučnenie tepelných čerpadiel Riešite problém s odhlučnením tepelných čerpadiel? Hľadáte odborníka, ktorý ponúka profesionálne služby za priaznivé ceny? Firma ROMAn s.r.o. poskytuje kvalitné odborné služby, spoľahlivosť a rýchle konanie. Vypracujeme pre vás cenovú ponuku na mieru. Pridajte sa k našim spokojným klientom, ku ktorým patria významné stavebné spoločnosti. Realizujeme aj neštandardné zákazky. V čase nových technológií, medzi ktoré patria napríklad tepelné čerpadlá a klimatizácie, je nutné riešiť neprimeraný a pre nás nepríjemný hluk, ktorý vydávajú a to pomocou odhlučnenia. Odhlučnenie tepelných čerpadiel riešime pomocou RS panelov.

Technický popis konštrukcie protihlukového krytu pre odhlučnenie tepelných čerpadiel• Samonosná konštrukcia krytu pre odhlučnenie tepelných čerpadiel je na želanie zákazníka ošetrená náterom tekutej farby v stupnici RAL podľa postupu: Očistenie rozpúšťadlom, Vrchný lak (90mikronov).• Konštrukcia krytu na odhlučnenie tepelného čerpadla je vybavená príslušnými plôškami pre uľahčenie zmontovania. Obvodové steny sú spojené skrutkovými spojmi vrátane nosných rohov, do ktorých je zasunutý tlmiaci panel sania. Lamely tlmiča - výdychu sú zavesené na obvodových stenách.• Priehľadné - číre dosky PMMA (nepriepustnosť 29dB) okno iba na želanie.• Panely RS sú vyrobené z pozinkovaného dierovaného plechu - táto strana je obrátená smerom ku zdroju hluku a z pozinkovaného plného plechu, ktorý je na strane obrátenej smerom von od zdroja hluku.• Priestor medzi oboma plechmi je vyplnený minerálnou vatou s vysokou hustotou doplnenou textíliou, ktorá bráni úniku znečisťujúcich látok dierovaným plechom (vylietavanie minerálnych vlákien).• Protihlukové kryty na odhlučnenie tepelného čerpadla sú prispôsobené požiadavkám tepelného čerpadla takže nedochádza k obmedzeniu čerpadla.
 
Súčasťou našich služieb je konzultačná činnosť vrátane vypracovania predbežnej cenovej kalkulácie.
Kontaktujte nás ešte dnes a my Vám poradíme ideálne riešenie.Ponúkame možnosť realizácie zákazky na kľúč. Sme schopní pripraviť protihlukový kryt ako stavebnicu, ktorú si zákazník, na základe nami vypracovaného návodu, sám zloží.Zostavujeme a vykonávame montáž protihlukových buniek, cestných protihlukových panelov, RS panelov - priemyselné odhlučnenie, protihlukových materiálov, protihlukových zásten, protihlukových boxov, protihlukových krytov alebo protihlukových plotov. Tiež realizujeme akustické úpravy a odhlučnenie.Kontaktujte nás telefonicky, e-mailom alebo vyplňte kontaktný formulár. Hľadáte špecialistu na odhlučnenie tepelných čerpadiel?

Nechajte svoje starosti na nás. Firma ROMAn s.r.o. - špecialista na odhlučnenie!