Ponúkame kvalitné kovové protihlukové panely a to hliníkové protihlukové panely,
oceľové protihlukové panely a nerezové protihlukové panely.
V ponuke tiež máme Corten protihlukové panely, ktoré sú určené na vonkajšie použitie a sú vyrobené v Taliansku.
Ďalej ponúkame PMMA (polymethylmetakrylátové protihlukové sklo) a drevené protihlukové panely.  

Cestné protihlukové panely sú tým najideálnejším riešením pre odhlučnenie ciest, diaľnic a železníc.
Naša spoločnosť ponúka vysoko kvalitné kovové cestné protihlukové panely - hliníkové protihlukové panely, oceľové protihlukové panely, Corten protihlukové panely a nerezové protihlukové panely. Pre odhlučnenie ciest, diaľnic a železnícprotihlukové panely tým najideálnejším riešením, a to najmä z dôvodov zvukovej absorbcie hluku a vysokej vzduchovej nepriezvučnosti.
Kovové protihlukové panely.
Medzi hlavné produkty, ktoré u nás máme v ponuke cestných protihlukových stien, patria kovové protihlukové panely. Z našej širokej ponuky si môžete vybrať niekoľko druhov materiálu kovu. Podľa vášho želania a potrieb si iste vyberiete z veľkej škály farieb (RAL), alebo dekoru napr. Vodnej hladiny, lesa, dreva atď.
Základná charakteristika kovových protihlukových panelov ·        všetky typy cestných kovových protihlukových panelov patria do skupiny B3, A4·        skelet je z hliníka, zinkovej ocele, nerezu či CORTEN·        vnútornú izoláciu tvorí minerálna vlna alebo polyester·        dodávame vo všetkých odtieňoch RAL, či v rôznych dekoroch (drevo, voda, les.)·        rozmery: maximálna dĺžka je 4000mm, výška 500mm. Hrúbka materiálu je ovplyvnená typom panelu (95-115mm)·        materiálová stálosť·        kombinovateľnosť s PMMA·        protihlukové deflektory·        integrované zvodidlá·        možnosť lomenia protihlukovej steny·        panely vhodné pre HEA a HEB stĺpy·        recyklovateľný·        dlhá životnosť·        moderný dizajn·        EPDM tesnenie

HLINÍKOVÉ PROTIHLUKOVÉ PANELY 

Hliníkové protihlukové panely Dodávame rôzne typy hliníkových protihlukových panelov, ako sú jednostranné pohltivé, obojstranné pohltivé a odrazové.Ponúkame širokú škálu farieb podľa RAL. Medzi výhody týchto panelov patrí jednoduchá montáž aj v neprístupných terénoch.Veľkou výhodou hliníkových protihlukových panelov je ich nízka váha a tým aj ľahká manipulácia pri montážach. Tento fakt však nepopiera pevnosť panelu. Oceľové protihlukové panely Naša spoločnosť ponúka oceľové protihlukové panely, ktoré sa vyrábajú z veľmi odolnej ocele. Tento materiál má nasledujúce prednosti:• vysoká životnosť• odolnosť voči teplotám• odolnosť voči poveternostným vplyvom• stálosť materiálu Naši zákazníci si môžu vybrať z veľkej ponuky farieb vo všetkých odtieňoch podľa RAL.

Odhlučnenie Obytné Zóny

CORTEN PROTIHLUKOVÉ PANELY

Corten protihlukové panely V našej širokej ponuke tiež nájdete protihlukové panely značky Corten, ktoré sú určené na vonkajšie použitie. Sú vyrobené z vysoko odolného oceľového materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči korózii a poveternostným vplyvom. Antikorózna odolnosť talianskeho materiálu Corten je až 5x vyššia ako napríklad u bežných uhlíkových ocelí. Aké sú výhody Corten protihlukových panelov? ·        je bezpečný a silný - je to až 5x odolnejší materiál než bežné druhy ocelí a to vďaka vysokému obsahu fosforu·        je výkonný - vyznačuje sa vysokou mechanickou odolnosťou a vďaka tomu umožňuje znižovanie hmotnosti a hrúbky·        je 100% ekologický a recyklovateľný·        korózna patina, ktorá chráni oceľ - vzhľad panela·        doba "zrenia" - 24 mesiacov
 
  Rozdíl 1 Rok - Vyzrání Cortenového Panelu

 

NEREZOVÉ PROTIHLUKOVÉ PANELY

Naša spoločnosť ponúka nerezové protihlukové panely. K výrobe týchto panelov sa používa nerezový materiál, ktorý je vysoko odolný voči poveternostným vplyvom. Má skvelé protihlukové vlastnosti a je odolný proti prierazu. Vyzdvihnúť musíme tiež odolnosť nerezových protihlukových panelov voči korózii a výkyvom počasia.

PMMA 

PMMA – polymetylmetakrylát Ponúkame certifikované protihlukové plexisklo, ktoré je ideálnym riešením pre cesty, diaľnice, ale aj ploty a mosty. PMMA - polymetylmetakrylát sa vyznačuje výbornými protihlukovými vlastnosťami a je vysoko odolný proti prerazeniu. Ďalšími vynikajúcimi vlastnosťami sú odolnosť voči poveternostným podmienkam, UV žiareniu, priepustnosť svetla je 92% a útlm zvuku až 36dB. Výrobca ponúka sedem odtieňov zelenej, hnedej a modrej farby. Garantovaná životnosť je minimálne 35 rokov. V ponuke je tiež PMMA s vnútorným vláknom vďaka ktorému je netrieštivé. Ako ochrana proti vtákom slúžia napr. samolepky dravcov, čierne linky, zaliate čierne vlákna alebo pieskovanie (20mm). Výrobca ďalej ponúka možnosť anti-graffity nástreku. Podľa požiadaviek klienta môžu byť PMMA dosky dodané v rámčeku a EPDM tesnení.